Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Piotr Rogucki: Ujmuje mnie prawda

Piotr Rogucki jest wokalistą, autorem tekstów i piosenek, a także aktorem. Jest przede wszystkim członkiem zespołu rockowego Coma, który tworzy z Dominikiem Witczakiem (gitara), Marcinem Kobzą (gitara), Rafałem Matuszakiem (gitara basowa) oraz Adamem Marszałkowskim.

Zespół ma na swoim koncie sześć albumów studyjnych, do których należą kolejno: Pierwsze wyjście z mroku (2004), Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków (2006), Hipertrofia (2008), Excess (2010), tzw. Czerwony album (2011) oraz Don’t Set Your Dogs On Me (2013).

W tym roku mija 10 lat od wydania przez zespół debiutanckiego albumu Pierwsze wyjście z mroku. Z tej okazji muzycy wyruszyli w trasę, grając między innymi w Jarocinie.

Koncert Pierwsze wyjście z mroku 2014 – Live in Jarocin ukazał się w sieci 3 listopada 2014 roku. Jednym z miast, do którego zawitali muzycy zespołu Coma, był także Olsztyn.

Do wysłuchania rozmowy z Piotrem Roguckim zaprasza Monika Szczygło – posłuchaj

 

(mszcz/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wywiad, Monika Szczygło, Przy kawie
Olaf Deriglasoff: W Muzyce zawsze szukałem prawdy

Olaf Deriglasoff jest gitarzystą, basistą, muzykiem sceny niezależnej, kompozytorem, autorem tekstów, aranżerem i producentem muzycznym. Grał w takich zespołach jak Dzieci Kapitana Klosa, Apteka, Homo Twist,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV