Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

PiS zaprezentował kandydatów do olsztyńskiej rady miejskiej

Poseł Jerzy Szmit zaprezentował kandydatów do olsztyńskiej rady miejskiej przy dźwiękach werbla, fot. K. Kaszubski

Przy dźwiękach werbla poseł PiS Jerzy Szmit wprowadził na konferencję prasową kandydatów partii w wyborach samorządowych do olsztyńskiej rady miejskiej.

Szmit przedstawiając kandydatów zaznaczył, że werbel jest symbolem marszowej muzyki, która ma towarzyszyć Prawu i Sprawiedliwości w marszu po władzę.

00:00 / 00:00

Jeden z kandydatów na olsztyńskiego radnego Dariusz Rudnik rozpoczynając swoją kampanię wyborczą powiedział, że w mieście nie wszystko toczy się źle.

00:00 / 00:00

Kolejny kandydat Grzegorz Smoliński, obecny wiceprzewodniczący rady miejskiej stwierdził, że nie wszystkie miejskie inwestycje mają udany przebieg. Jako przykład podał budowę linii tramwajowych w mieście.

00:00 / 00:00

Leszek Araszkiewicz obecny radny PiS i kandydat w przyszłych wyborach zaznaczył, że ważną sprawą jest według niego bezpieczeństwo w mieście. W tej materii chciałby współpracować z posłaną partii Iwoną Arent, która będzie walczyła o fotel prezydenta Olsztyna.

00:00 / 00:00

„Jedynką” PiS do rady jest też nauczyciel Krzysztof Marek Nowacki.

Kandydom do Rady Miasta towarzyszyła posłanka partii Iwona Arent, która będzie walczyła o fotel prezydenta Olsztyna w zaplanowanych na 16 listopada tego roku wyborach samorządowych. (kasz/as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Arent, PiS, Szmit, Rudnik, wybory, smolinski
Iwona Arent: kocham Olsztyn i jestem przekonana, że w mieście trzeba zmienić rządy

Prezydentem Olsztyna powinien być ktoś, kto kocha to miasto, jest stąd i chce tu działać. Ja jestem taką osobą – przekonywała w Porannych Pytaniach Radia Olsztyn...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV