Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

PKP Intercity zachęca do wyjazdów na zimowy wypoczynek. Przygotowano dodatkowe połączenia i wzmocnione składy

Fot. fotolia.pl

W poniedziałek rozpoczyna się pierwsza tura ferii, a ostatnia kończy się 24 lutego. W związku z tym PKP Intercity proponuje dodatkowe połączenia do najpopularniejszych kierunków.

Pociągiem będzie się można dostać między innymi do Wisły, Zakopanego, Krynicy Zdrój i Szklarskiej Poręby. Dzięki porozumieniu z przewoźnikami drogowymi, na jednym bilecie pasażerowie dojadą także do Karpacza.

Anna Zakrzewska z biura prasowego spółki poinformowała, w czasie szczytu wyjazdowego będzie więcej miejsc. W sześciu największych miastach zostaną rozlokowane wagony, które w razie potrzeby zostaną doczepione do składów cieszących się największą popularnością. PKP Intercity zachęca do wcześniejszego planowania podróży i kupowania biletów ze względu na większy komfort i niższe ceny.

00:00 / 00:00

Frekwencję w pociągach można śledzić na bieżąco na stronie internetowej przewoźnika. Jako pierwsi na zimowe ferie będą mogli wyjechać mieszkańcy woj. małopolskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i świętokrzyskiego (14-27 stycznia). Z kolei uczniowie z Warmii i Mazur zimowy wypoczynek rozpoczną 21 stycznia.

 

Źródło: IAR
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PKP Intercity, pociągi, ferie zimowe
Minister infrastruktury: PKP Intercity zakończy trzeci rok z rzędu z zyskiem

Szacujemy, że PKP Intercity SA zanotuje w 2018 roku wzrost liczby pasażerów do 46 mln. To około 8 % więcej niż w 2017 r. - powiedział...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV