Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Po piłkarskim weekendzie: pół czwartoligowej stawki w niepewności

MKS Ełk miał w ten weekend powody do radości. Fot. P. Godlewski (MKS Ełk)

Na piłkarskich boiskach III i IV ligi działo się w ten weekend wyjątkowo dużo. W III lidze – coraz większa niepewność ostródzkiego Sokoła. Szczebel niżej – zagrożone spadkiem jest nawet pół ligi.

W III lidze największą niespodziankę sprawiła Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego pokonali w Ząbkach rezerwy warszawskiej Legii i dopisali niezwykle cenne trzy punkty. Zwycięstwa nie oddał też MKS Ełk, a Sokół Ostróda znów nie był w stanie wywalczyć punktów na własnym stadionie, co sprawia, że jego sytuacja bardzo się komplikuje. Poniżej prezentujemy skróty pojedynków i galerie przygotowane przez kluby.

***

Łatwego życia nie mają czwartoligowcy. Tu – niewielu szczęśliwców może czuć się bezpiecznymi. W meczu na szczycie Znicz Biała Piska pozbawił złudzeń Concordię Elbląg, której marzyło się utrzymanie drugiego miejsca. Coraz bardziej minorowe nastroje w Reszlu, gdzie Orlęta nawiązywały walkę o utrzymanie, ale wymarzony cel znów się oddalił, po porażce w meczu „za sześć punktów” z kętrzyńską Granicą.

 

M.Świniarski

Więcej w III liga
III i IV liga: za nami pierwsze rozstrzygnięcia! Iława z kolejnym krokiem w kierunku dużego futbolu [FOTO + VIDEO]

Coraz bliżej końca rozgrywek III i IV ligi. Wiadomo już, że beniaminkiem trzecioligowych rozgrywek będzie Znicz Biała Piska. Do IV ligi natomiast awans wywalczył Jeziorak Iława....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV