Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Po raz 4. na Mazurach aktorzy rozegrali Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej

Fot. Pixabay.com

Zwycięstwem pary Magdalena Łoś/Jan Wojtyński, zakończyły się w Warchałach koło Szczytna Mistrzostwa Polski aktorów w siatkówce plażowej.

Wyjątkową ekspresją popisywał się między innymi Bartosz Obuchowicz, który w parze z Julianem Mere zajął trzecie miejsce: – Treningów żadnych nie odbyliśmy i graliśmy ze sobą w drużynie pierwszy raz. Myślę, że w przyszłym roku będzie przynajmniej o jeden stopień na podium wyżej. Tak naprawdę niewiele zabrakło, żebyśmy walczyli o pierwsze miejsce.

Bartosz Obuchowicz nie ukrywa, że aktorskie Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej to pożyteczna tradycja, konsolidująca środowisko ludzi filmu i teatru: – Takie imprezy powodują, że my mamy czas się spotkać. Co nam się, wbrew pozorom rzadko zdarza w ciągu roku, pomimo tego że się w większości znamy. Kiedy możemy połączyć to jeszcze z tak fajnym sportem jak siatkówka, to wszystko zgrywa się cudownie.

Mistrzostwa Polski aktorów w siatkówce plażowej zostały zorganizowane po raz czwarty.

Autor: M.Świniarski
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka plażowa, aktorzy
„Teatr przy stoliku” rozpoczął 21 sezon działalności

O tym jak poruszające mogą być  teksty sugestywnie czytane przez aktorów przekonali się słuchacze w 110 miejscowościach naszego województwa - powiedziała inicjatorka akcji, Elżbieta Lenkiewicz. Stosując...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV