DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Po zwycięstwie w Rybniku Olimpia coraz bliżej utrzymania w drugiej lidze

Dramatyczny ale, co najważniejsze, zwycięski mecz elbląskiej Olimpii.

W pojedynku drużyn walczących o utrzymanie w 2 lidze, elblążanie przegrywali na wyjeździe z ROW-em Rybnik 0:1 po trafieniu Janika w 8. minucie z rzutu karnego.

Po przerwie zmienił się sędzia spotkania. Z powodu kontuzji Piotra Łęgosza zastąpił sędzia techniczny Sebastian Szczotka.

Elblążanie ambitnie walczyli, a ich wybawcą okazał się Michał Kuczałek, który trafił do siatki w 76 i 81 minucie. Tym samym Olimpia wygrała 2:1 i jest coraz bliżej utrzymania.

Ten mecz można określić słowem szanony – uważa trener elblążan Adam Nocoń.

00:00 / 00:00

Autor: M.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w sport, piłka nożna
Najpierw walczyły o to, by wystartować w rozgrywkach. Teraz szczypiornistki Startu walczą o medale

Piłkarki ręczne Startu Elbląg znów wygrały w Superlidze. Tym razem, na wyjeździe, pokonały bardzo groźny KPR Gminy Kobierzyce. Startu Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce 29:24 (12:11) Trener...