Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Podwójne złoto Adriana Durmy na mistrzostwach Polski

Fot. archiwum Adriana Durmy

Jeden z najlepszych polskich kick-bokserów Adrian Durma z Elbląskiego Klubu Karate po raz kolejny potwierdził swoją krajową dominację w wadze do 74 kilogramów.

Z mistrzostw Polski, rozegranych w Wołszakowicach pod Lesznem, przywiózł dwa złote medale w dwóch formach: light contact i point fighting. Stoczył po trzy walki w każdej z nich, wygrywając wszystkie .

Rok 2019 jest bardzo dobry dla tego utytułowane zawodnika, który sezon startów krajowych i międzynarodowych zaczął w połowie lutego. Co dwa tygodnie bierze udział w zawodach, z każdego wyjazdu przywozi złoto lub srebro.

00:00 / 00:00

Za niecałe dwa tygodnie Adrian Durma znowu stanie do walki. W Austrii weźmie udział w mocno obsadzonym turnieju Pucharu Świata. W maju czeka go wyjazd na Węgry. Adrian Durma trenuje kick-boxing w Elbląskim Klubie Karate od kilkunastu lat. Profesjonalne uprawianie sportu łączy ze służbą w Państwowej Straży Pożarnej.

 

 

Autor: M.Stankiewicz
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, medal, złoto, kick-bokser
Fot. Straż Miejska
Wiosenne porządki w Elblągu. Straż Miejska sprawdziła, czy mieszkańcy dbają o swoje otoczenie

Około 50 miejsc w Elblągu wymaga porządków. Straż Miejska podsumowała pierwszy etap wiosennej akcji "Posesja". Pilnie posprzątać swoje tereny musi 6 właścicieli publicznych i 14 prywatnych....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV