Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pokazy sokolnictwa, warsztaty i konkursy. W Ostródzie rozpoczynają się Targi Hubertus Arena

Fot. hubertusarena.pl

Dziś w kompleksie Expo Mazury zaczynają się targi myśliwskie Hubertus Arena. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, m. in. ścieżka edukacyjna, warsztaty strzelnicze i koncert Orkiestry Myśliwskiej.

Ponadto Targi umożliwiają uzyskanie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie myślistwa. Wystawcy będą mieli okazję wziąć udział w dedykowanych spotkaniach z właścicielami firm z polskiego rynku myśliwskiego, a także zaprezentować swoją ofertę produktową kontrahentom z zagranicy.

Wśród odwiedzających znajdą się pośrednicy handlowi działający w Polsce oraz poza granicami kraju, jak również koła łowieckie i myśliwi z całej Europy. Uzupełnieniem targów będą panele dyskusyjne, bezpośrednie spotkania z przedstawicielami poszczególnych gałęzi handlu oraz obecność ekspertów i specjalistów w dziedzinie rynku myśliwskiego. W gronie wystawców znajdą się zarówno firmy znane od lat, firmy debiutujące, oraz firmy zupełnie nowe na rynku.

Program imprezy dostępny tutaj. Targi Hubertus Arena potrwają do niedzieli.

 

Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w targi, wystawa
„Naruszenie idei dobra i piękna”, czyli ciąg dalszy zamieszania wokół wystawy w Galerii Dobro w Olsztynie

Młodzi twórcy grupy artystycznej „Zbiorowy” tworzyli prace, które zaprezentowane zostały pod nazwą „Polacy Europy” i wzbudziły kontrowersje. Falliczne kształty, które pojawiły się w połączeniu z wizerunkiem...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV