Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pokłócił się z dziewczyną i zniszczył zaparkowane auto. Nastolatka zatrzymał policjant po służbie [FILM]


23-latek niszczył zaparkowane auta na olsztyńskich Nagórkach. Wandala zatrzymał spacerujący po służbie policjant. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia doszło na ulicy Orłowicza w Olsztynie. Policję powiadomili mieszkańcy, którzy zauważyli nastolatka kopiącego zaparkowane auto. Chuligana zauważył spacerujący po służbie policjant. Młody mężczyzna próbował uciec w kierunku przyległych do ul. Synów Pułku ogródków działkowych. Po krótkim pościgu funkcjonariusz zatrzymał i obezwładnił agresywnego mężczyznę, co zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

W trakcie przesłuchania, 23-latek przyznał, że działał pod wpływem emocji. Na chwilę przed zniszczeniem aut miał pokłócić się ze swoją dziewczyną i próbował rozładować emocje na zaparkowanym w pobliżu samochodzie. Dopiero następnego dnia możliwe było przesłuchanie i przedstawienie mu zarzutu. 23-latek musiał wcześniej wytrzeźwieć. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KWP
Redakcja: Ł.Sadlak/B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, alkohol, zatrzymanie, wandal
Prowadził samochód mając 4 promile. 28-latek wkrótce stanie przed sądem

Kierowca z Lubawy jechał autem mając cztery promile. Pasażerką była matka mężczyzny, która stwierdziła, że nie zauważyła, by syn był nietrzeźwy. Zgłoszenie do policji i dziwnym...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV