Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pół godziny wystarczyło, aby ująć złodzieja roweru

Fot. Policja

Przed jednym ze sklepów w Giżycku skradziono rower.  Zaledwie 30 minut od zgłoszenia tamtejsi funkcjonariusze odzyskali skradziony jednoślad o wartości 1000 złotych. Zatrzymany 54-latek przyznał się do kradzieży. Teraz odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze na miejscu zastali zgłaszającego, który opowiedział, że zabezpieczony rower zostawił dosłownie na 10 minut. Kiedy wyszedł ze sklepu  już go nie było, ale  na chodniku były widoczne ślady po oponach.

Po 30 minutach funkcjonariusze na innej ulicy zauważyli mężczyznę, który przeszukiwał torby zaczepione na rowerze. Na widok policjantów mężczyzna zaczął uciekać, po chwili został zatrzymany. Pokrzywdzony rozpoznał swoją zgubę, a złodziej trafił na komendę.

Podczas rewizji  policjanci znaleźli przy nim scyzoryk oraz licznik rowerowy, które pochodziły również z kradzieży.

Rower oraz pozostałe przedmioty wróciły do właściciela. Natomiast 54-letni sprawca za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Autor: KWP Olsztyn
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, kradzież
Wykorzystał nieuwagę i ukradł rodzinie prawie 1000 złotych

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić mieszkaniec gminy Kurzętnik, który okradł swoją rodzinę. Zatrzymał go dzielnicowy z gminy Nowe Miasto Lubawskie. Oficer dyżurny nowomiejskiej komendy ...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV