Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja bada sprawę brutalnego pobicia w Korszach. Internet huczy po opublikowaniu filmiku. [VIDEO]

Ochroniarze jednego z klubów w miejscowości Korsze brutalnie pobili uczestnika weekendowej imprezy. Filmik z tego zdarzenia trafił do Internetu, a następnie na policję.

Film można zobaczyć Tutaj.

Na filmie najpierw widać szarpaninę. Uczestniczą w niej goście imprezy i ochroniarze. Jeden z gości zostaje powalony na ziemię. Ochroniarz kopie go i uderza pięścią w twarz. Kiedy poszkodowany zaczyna się podnosić, podchodzi kolejny ochroniarz i kopie go w głowę.

– Film początkowo trafił do zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie za pomocą mediów społecznościowych – powiedziała st. sierż. Anna Baluta z kętrzyńskiej policji.

Został zabezpieczony i przekazany do jednostki właściwej miejscowo, czyli do Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. Teraz policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. W zależności od tych okoliczności będziemy w stanie stwierdzić z jakim przestępstwem mamy do czynienia.

Policjanci nie odpowiadają jednak na pytanie, czy ktoś został już zatrzymany bądź usłyszał zarzuty. Nieoficjalnie wiadomo, że sprawa nie trafiła jeszcze do prokuratury.

Właściciele klubu Arena-Korsze mają wyłączony telefon. W Internecie zapewniali jednak, że zmienili pracowników ochrony. – Przyznajemy, że taka sytuacja absolutnie nie powinna mieć miejsca, a zachowanie naszych byłych pracowników ochrony jest niedopuszczalne. Jednocześnie informujemy, że ochrona w naszym klubie od najbliższej imprezy zostanie zmieniona – napisali w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

Pod innymi postami administracja klubu napisała jednak, że oświadczenie zostało usunięte z powodu komentarzy użytkowników. W ocenie właścicieli klubu te miały być za ostre.

Internauci na profilu klubu Arena-Korsze zamieścili setki negatywnych komentarzy. Oto niektóre z nich:

I się zaczęła spychologia . Winnym okaże się za chwilę przyjmujący buta na twarz, który nie zdążył połknąć podeszwy. Obraz nędzy i rozpaczy.

 

Oglądam to po raz trzeci i w sumie to wkurzam się coraz bardziej. Bym wam nie dał umyć mi szyby w samochodzie na skrzyżowaniu a co dopiero prowadzić biznesu.

 

Problem jest w tym że do Polskich klubów rekrutuje się „ochroniarzy” bez żadnych profesjonalnych doświadczeń.

 

Taki but w głowę leżącego to zwyczajne usiłowanie zabójstwa.

Posłuchaj relacji Marka Lewińskiego

Autor: M. Lewiński
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Korsze, video, ochroniarze
W połowie drogi zabrakło mu paliwa. Z pomocą przybyła policja

Pomogą w eksporcie do szpitala, przeprowadzą przez jednię, a gdy trzeba pomogą zatankować auto. Przekonał się o tym roztargniony kierowca na S7.  Policjanci z olsztyńskiej drogówki...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV