Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja odnalazła porwaną Amelkę i jej mamę. W akcji uczestniczyli m.in. funkcjonariusze z Olsztyna

Fot. fotolia.pl

Amelka i jej mama są już dzięki nam całe i zdrowe pod naszą opieką – poinformowała Komenda Głowna Policji. Jak dodano zatrzymanie sprawców to efekt skutecznych działań policjantów z całego kraju.

Amelka i jej mama są już dzięki nam całe i zdrowe pod naszą opieką! Uwolnienie ich i zatrzymanie sprawców to efekt skutecznych działań @PolskaPolicja nieopisany trud policjantów z KGP, CBŚP i całego kraju, w szczególności garnizonów z Białegostoku, Olsztyna, Radomia

– poinformowała KGP na Twitterze.

Informację o zatrzymaniu dwóch sprawców oraz o odnalezieniu 25-latki i jej trzyletniej córki przekazał wiceszef SWiA Jarosław Zieliński.

Do porwania doszło w czwartek przed południem na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Z relacji bezpośredniego świadka wynikało, że dwaj zamaskowani mężczyźni, używając siły, zabrali do samochodu 25-letnią kobietę i jej 3-letnią córkę i odjechali.

 

Autor: M. Chomiuk (PAP)
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, uwaga, pilne, porwana
Służby przekonują: wprowadzenie skrzyżowań kolizyjnych poprawiło przejezdność niektórych olsztyńskich ulic

W Olsztynie poprawiła się przepustowość niektórych ulic. Ma to związek z wprowadzeniem przed rokiem skrzyżowań kolizyjnych - przekonuje Michał Koronowski, rzecznik Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV