Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja poszukuje kobiety ze zdjęcia. Sprzedawała podrabiane złoto

 

Fot. KWP

Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi postępowanie w sprawie kobiety, która dokonywała oszustw w komisach i lombardach na terenie całej Polski.

Kobieta przez 6 miesięcy jeździła po całej Polsce. Sprzedawała lub zastawiała w komisach i lombardach łańcuszki, kłamiąc na temat metalu, z którego były wykonane.

Okazało się, że w sprzedanych przez kobietę łańcuszkach, ze złota wykonane było jedynie zapięcie, natomiast pozostała część z innych metali nieszlachetnych. Poszukiwana posługiwała się także fałszywym dowodem osobistym.

W postępowaniu uzyskano i zabezpieczono nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek prawdopodobnej oszustki.

Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie st. sierż. Paweł Wilkowski tel. 89 522 48-46, sekretariatem wydziału 89 522 48 20, całodobowym numerem alarmowym 112 lub za pośrednictwem e-mail: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: KWP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kobieta, policja, monitoring, lombard
Policjant, który spowodował wypadek samochodowy w Iławie, unika składania zeznań

Policjant, który spowodował wypadek samochodowy w Iławie, może być przesłuchiwany. Taką opinię, po tym jak funkcjonariusz dwukrotnie nie stawił się w prokuraturze, wydał powołany w sprawie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV