Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja poszukuje mordercy 19-latka

Policja poszukuje Pawła Włodarczyka, podejrzanego o brutalne zabicie 19-letniego niepełnosprawnego licealisty ze Świnoujścia

Policjanci szukają bandyty, który w Świnoujściu brutalnie zamordował niepełnosprawnego 19-latka.

29 grudnia zeszłego roku 26-letni Paweł Włodarczyk miał dowodzić bandytami, którzy przez prawie dwie godziny torturowali, a potem zamordowali licealistę. Sprawców było czterech, dwaj z nich po zabójstwie ukrywali się w powiecie iławskim.

21- i 30-latek zostali zatrzymani i przekazani policji w Świnoujściu. Niewykluczone, że także Paweł Włodarczyk ukrywa się w województwie warmińsko-mazurskim.

Policja przypomina, że za ukrywanie osoby poszukiwanej albo pomaganie jej w ucieczce grozi do 5 lat więzienia. Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu poszukiwanego Pawła Włodarczyka należy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ulicy Krzywoustego 21, telefon 91-32-67-540, 91-32-67-551 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112. Policja zapewnia anonimowość.

(karp/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, zabójstwo
Tragiczne skutki silnych mrozów

Siedem osób zmarło wczoraj z powodu silnych mrozów - podaje Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Minionej doby temperatura dochodziło do minus 26 stopni, odczuwalna była jeszcze niższa. Pod...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV