Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja przechwyciła prawie kilogram amfetaminy oraz marihuanę i tabletki ekstazy. Zatrzymano mieszkańców Giżycka i Olsztyna

Policjanci z Olsztyna i Giżycka przechwycili niemal kilogram amfetaminy, 140 gramów marihuany i 140 tabletek ekstazy.

Giżyccy funkcjonariusze zatrzymali dwóch 30-latków, którzy oprócz marihuany, tabletek ekstazy i amfetaminy mieli 38 sztuk amunicji. Narkotyki zostały znalezione w ich mieszkaniach na terenie Giżycka.

Ponad 800 gramów amfetaminy i kilka gramów marihuany miał z kolei 32-letni mieszkaniec Olsztyna. Policjanci zauważyli stojący na poboczu samochód na iławskich numerach rejestracyjnych, z którego czuć było zapach marihuany. Podczas przeszukania auta, policjanci znaleźli ukryty pod fotelem biały proszek. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje, to kilka gramów marihuany i ponad 800 gramów amfetaminy.

Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd aresztował 32-latka na 3 miesiące.

 

Autor: K.Kantor
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Giżycko, amfetamina, Olsztyn, narkotyki, marihuana
Wodociągi informują: barwa wody w Olsztynie może się zmienić

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Olsztynie poinformowało, że planuje wiosenne płukanie magistrali i rozdzielczych sieci wodociągowych. Akcja będzie prowadzona od dziś do 14 kwietnia. W związku...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV