Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pseudokibice z zarzutami. Dwóch trafiło do aresztu

Agresywni pseudokibice zatrzymani w sobotę,  usłyszeli zarzuty usiłowania pobicia.  W  aucie, którym jechali  była marihuana, młotki i noże sprężynowe.

Mężczyzn zatrzymano w sobotę, około godziny 3 w nocy, na drodze ekspresowej S7 koło miejscowości Pawliki niedaleko Nidzicy. Tam  kilka samochodów osobowych próbowało zablokować autokar z kibicami z Olsztyna.

Policjanci ochraniający przejazd  chcieli zatrzymać jeden z samochodów, jednak kierowca nissana nie zareagował  na polecenia funkcjonariuszy.

W tym czasie  pozostałe auta na elbląskich numerach rejestracyjnych zajechały drogę autokarowi, zmuszając kierowcę do zatrzymania się. Wówczas z osobówek wysiedli pseudokibice z Elbląga i ruszyli w kierunku autobusu. Razem z nimi zatrzymał się również kierowca nissana.

Funkcjonariusze  udaremnili atak, zatrzymując kierowcę oraz pasażerów nissana. Reszta napastników odjechała.

Mundurowi w trakcie przeszukania zatrzymanego auta,  znaleźli  około 2 gramów marihuany oraz młotki, noże sprężynowe, ochraniacze na zęby oraz tzw. owijki na ręce. Trzej żądni silnych wrażeń pseudokibice zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy w Nidzicy. Dwóch, decyzją sądu, trafiło na trzy miesiące do aresztu. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci nie dopuścili do bójki pseudokibiców. Fot. KWP

Policjanci nie dopuścili do bójki pseudokibiców. Fot. KWP

Policjanci nie dopuścili do bójki pseudokibiców. Fot. KWP

 

Redakcja: BSChromy za KWP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, bójka, zarzuty, pseudokibice, video
Dragon na emeryturze. Pies policyjny kończy karierę

Policyjny pies tropiący  o imieniu Dragon po 10 latach służby w policji przechodzi na zasłużoną „psią emeryturę”. Teraz będzie spędzał czas w domu swojego dotychczasowego przewodnika...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV