Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja zabezpieczyła nielegalną krajankę tytoniową i skażony alkohol. Straty oszacowano na blisko 2 miliony złotych

Szczycieńscy kryminalni zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 22 do 52 lat, którzy w wynajętych magazynach przechowywali blisko cztery tony krajanki tytoniowej. Policjanci zabezpieczyli także maszyny, przy pomocy których suszono i krojono susz.

Kiedy policjanci przeszukiwali magazyn, przyjechał busem 36-letni mieszkaniec Szczytna. Na widok policjantów usiłował uciec, jednakże został zatrzymany. Po kilku godzinach przyjechał kolejny mężczyzna, który otworzył drzwi od hali.

Zatrzymany twierdził, że pomylił miejsca i nie ma nic wspólnego z towarem znajdującym się w magazynie. Nie było to prawdą. 43-letni mieszkaniec Szczytna został zatrzymany. Okazało się, że odkażał skażony alkohol etylowy w celu jego dalszej odsprzedaży. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 5500 litrów nielegalnego alkoholu. Wstępnie straty Skarbu Państwa szacuje się na blisko dwa miliony złotych.

Fot. KPP Szczytno

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, policjanci, tytoń, alkohol etylowy, nielegalny, zabezpieczenie, video
Policja odnalazła porwaną Amelkę i jej mamę. W akcji uczestniczyli m.in. funkcjonariusze z Olsztyna

Amelka i jej mama są już dzięki nam całe i zdrowe pod naszą opieką - poinformowała Komenda Głowna Policji. Jak dodano zatrzymanie sprawców to efekt skutecznych...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV