Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja zatrzymała podejrzanego ws. zabójstwa w Mrągowie. „Mężczyzna był zaskoczony i nie stawiał oporu”

Fot. fotolia.pl

Mężczyzna podejrzewany o zabójstwo kobiety w Mrągowie – zatrzymany na krajowej „16”. Poinformował o tym mł. asp. Rafał Jackowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Policjant dla dobra śledztwa nie chciał jednak zdradzić szczegółów:

Mężczyzna został zatrzymany około godziny 17 na krajowej „16”, w miejscowości Baranowo, między Mrągowem a Mikołajkami. Podejrzanego złapali policjanci kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Mężczyzna był zaskoczony zatrzymaniem, nie stawiał oporu.

Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji i dalsze czynności będzie wykonywał prokurator. Kilkadziesiąt minut przed zatrzymaniem policja opublikowała nazwisko i wizerunek poszukiwanego. To 51-letni Cezary Fiertek.

Kobieta, której ciało znaleziono wczoraj w mieszkaniu na osiedlu Mazurskim w Mrągowie zginęła od postrzału w klatkę piersiową. W jej stronę oddano osiem strzałów, jeden z pocisków trafił w serce.

Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zabójstwo, zatrzymanie, droga krajowa nr 16, aresztowanie, Rafał Jackowski, uwaga
Autostrada
GDDKiA ogłasza przetarg na przebudowę drogi krajowej nr 16. „Jest to kręgosłup komunikacyjny naszego regionu”

Ekspresowa "16" dotrze do Mrągowa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na przebudowę drogi nr 16 na odcinku Borki Wielkie – Mrągowo. Nowa inwestycja...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV