Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policjanci z Braniewa zlikwidowali nielegalną siatkę dilerską

Policjanci z Braniewa zlikwidowali nielegalną siatkę dilerską

Sześciu zatrzymanych mężczyzn, policyjne dozory, areszt tymczasowy, wniosek o izolację podejrzanego, zabezpieczone narkotyki i sprzęt do ich porcjowania – to efekty pracy policjantów z Braniewa.

Zatrzymani odpowiedzą między innymi za posiadanie, uprawę, sprzedaż i udzielanie małoletnim środków odurzających. Podejrzani działali na terenie powiatów braniewskiego i elbląskiego. Do pierwszych z zatrzymań doszło pod koniec września, gdy na izbę przyjęć trafił 15-latek, który zażył marihuanę. Po kilku godzinach do policyjnej celi trafili dwaj 17-latkowie, którzy dali mu narkotyki. Obaj objęci zostali policyjnym dozorem.

Wkrótce policjanci zatrzymali dwie inne osoby. 17 i 22-latek usłyszeli zarzuty udostępniania narkotyków małoletnim. Na początku października funkcjonariusze zatrzymali 22-latka. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Wczoraj (13 października) późnym wieczorem zatrzymany został natomiast 23-letni mieszkaniec Elbląga. Miał przy sobie kilkadziesiąt gramów amfetaminy i sprzęt służący do porcjowania narkotyku. Sprawa ma charakter rozwojowy, a policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

 

 

(kan/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocja zdrowia, przetarg i duże pieniądze

3,5 miliona złotych – to wartość, ogłoszonego przez urząd marszałkowski w Olsztynie, przetargu związanego z promocją usług prozdrowotnych i zdrowego trybu życia. Jego pełna nazwa brzmi:...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV