Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policjanci przejadą rowerami 250 kilometrów dla chorego kolegi. „Chcemy zebrać pieniądze na jego leczenie”

Dzisiaj o 13:45 z Placu Jagiellończyka w Elblągu rusza sztafeta rowerowa pn. „Kręcimy dla Michała”. Policjanci zbierają w ten sposób środki na chorego kolegę.

22 września z Rzeszowa ruszyła policyjna sztafeta rowerowa pn. „Kręcimy dla Marcina”. Celem tego przedsięwzięcia jest zebranie środków umożliwiających leczenie policjanta z KWP w Rzeszowie zmagającego się z ciężką chorobą nowotworową.

12 października z Elbląga o godzinie 13:45 z placu Kazimierza Jagiellończyka 1 (Światowid) ruszy rowerowa sztafeta policjantów z garnizonu warmińsko-mazurskiego. Funkcjonariusze z Warmii i Mazur mają do pokonania łącznie 250 km na trasie Elbląg-Braniewo, by dalej pojechać trasą Braniewo-Olsztyn, Olsztyn-Mrągowo i zakończyć jazdę jednośladem na trasie Mrągowo-Szczytno.

W sztafecie na terenie naszego województwa weźmie udział łącznie 42 funkcjonariuszy. Ogólnie sztafeta w ciągu 23 dni przejedzie 80 polskich miast. Wszystko to po to, by pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie policjanta.

Źródło: KWP
Redakcja: ASocha

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja
Mundury z kamerami? Rusza pilotażowy program MSWiA

Polscy policjanci będą mieli kamery na mundurach. Na razie  będą posługiwać się nimi funkcjonariusze z garnizonów: stołecznego, dolnośląskiego i podlaskiego. - Wierzę głęboko w to, że...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV