Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Polskie „50 twarzy Greya”? Zwiastun „365 dni”

365 dni

7 lutego w kinach pojawi się film „365 dni” na podstawie bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji.

„365 dni”, ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej, to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2020 roku. 7 lutego, dokładnie tydzień przed walentynkami, kinami zawładną Laura Biel i Massimo Torricelli – główni bohaterowie filmu.

Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

W rolach Laury i Massima zobaczymy Annę-Marię Sieklucką oraz Michele Morrone. W filmie „365 dni” zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

„365 DNI” premiera 7 lutego 2020.

 

Ł.A/mat. prasowe

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mieszkańcy Elbląga bez wody. Służby wyjaśniają: to profilaktyka

W Elblągu trwa cykl płukania miejskiej sieci wodociągowej. Wiąże się z czasowym wyłączeniem dostaw wody. To operacja konieczna, wykonywana po to, by jakość wody trafiającej do...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV