Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Polskie Radio Olsztyn nadal pnie się w górę!

Jesteśmy już na drugim miejscu w Olsztynie i na trzecim w regionie. W grudniu wyprzedziliśmy Radio Zet i po radiu RMF jesteśmy najczęściej słuchaną stacją w stolicy regionu. Utrzymaliśmy też trzecie miejsce na Warmii i Mazurach. Dziękujemy naszym słuchaczom!

O tym, że Polskie Radio Olsztyn osiągnęło najlepsze od 2 lat wyniki słuchalności w Olsztynie świadczą wyniki badań przeprowadzone przez pracownię Millward Brown od września do grudnia 2016 roku.

Według najnowszych danych nasza rozgłośnia poprawiła swoją pozycję wśród kilkunastu stacji nadających program w Olsztynie. Jeszcze w listopadzie, w Olsztynie, zajmowaliśmy 3 pozycję, a już w grudniu przeskoczyliśmy Radio Zet (odpowiednio: grudzień – 16,72 procent i listopad – 16,31 procent). Przed nami już tylko komercyjne RMF z wynikiem 24,71 procent.

Prezes Polskiego Radia Olsztyn Leszek Sobański cieszy się, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy podwoiliśmy liczbę odbiorców, do prawie 16 procent

Według najnowszych danych nasza rozgłośnia poprawiła swoją pozycję wśród kilkunastu stacji nadających program w Olsztynie. Od czerwca Polskiemu Radiu Olsztyn systematycznie, z miesiąca na miesiąc udaje się pozyskiwać nowych słuchaczy. Jeszcze w czerwcu słuchalność naszej stacji w Olsztynie wynosiła 7,5 procent.

Oprócz Polskiego Radia Olsztyn wzrosty słuchalności odnotowały także inne stacje publiczne: radiowa Trójka z 10,48 do 15,14 procent, a radiowa Jedynka z 3,18 do 6,83 procent. Na Warmii i Mazurach nadal zajmujemy 3 miejsce po RMF i Radiu Zet. Od maja do grudnia 2016 roku Polskie Radio Olsztyn podwoiło liczbę słuchaczy z 4,61 do ponad 8 procent.

Wyniki jasno pokazują, że każdego dnia słucha nas przeciętnie 100 tysięcy mieszkańców regionu, dlatego dziękuje słuchaczom za zaufanie.

(as/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w słuchalność, Polskie Radio Olsztyn, Leszek Sobański, Radio Zet, RMF
Premiera „Cichej nocy” w wykonaniu Polskiego Radia Olsztyn i siatkarzy Indykpolu AZS

Na ten moment czekaliśmy niemal tak bardzo, jak na pojawienie się pierwszej, wigilijnej gwiazdy :) Dziś premiera wspólnej produkcji pracowników Polskiego Radia Olsztyn i siatkarzy Indykpolu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV