Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pomimo cofniętych uprawnień nadal jeździł samochodem

www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Wczoraj (12 czerwca 2017r.) około godziny 11:00 policjanci z węgorzewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę ciężarówki marki Scania. Podczas legitymowania 37-latka i sprawdzenia jego osoby w policyjnych bazach danych, okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami.

Zgodnie z decyzją uprawnionego organu dokumenty zostały mu zatrzymane w maju tego roku, po tym jak kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę kierującemu oraz zabezpieczyli jego samochód na parkingu strzeżonym. 37-latek popełnił wykroczenie, za które otrzymał mandat karny oraz punkty karne. W związku z tym, że 37-latek wsiadł za kierownicę mimo zatrzymanych w maju uprawnień, okres na jaki prawo jazdy zostało mu zatrzymane zostanie przedłużony kolejne 3 miesiące.

 

(KWP/Ł.Sadlak)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Węgorzewo, policja
Groził, że wysadzi mieszkanie. Konieczna była ewakuacja lokatorów kilkunastu mieszkań

Interwencją policji, pogotowia i strażaków oraz ewakuacją lokatorów kilkunastu mieszkań zakończyły się groźby mieszkańca Giżycka wobec najbliższych. W niedziele wieczorem (11 czerwca) mężczyzna zagroził, że przy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV