Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pomóż zwierzętom z Radiem Olsztyn! Kolejny raz ruszamy z akcją „Lato z Pupilem”W te wakacje znów chcemy pomóc zwierzętom. Zapraszamy Was, Drodzy Słuchacze, do włączenia się w naszą akcję „Lato z Pupilem”. W ubiegłym roku wspólnie odnieśliśmy duży sukces. Zebraliśmy ponad dwie tony karmy.

Zaczynamy od poniedziałkowych audycji „Cztery Łapy”. Ich gospodarzem tradycyjnie jest Monika Szczygło. Zwrócimy w nich uwagę na problemy zwierząt w schroniskach i podpowiemy, jak im pomóc. Udowodnimy też, że wakacje najlepiej spędzić ze swoim czworonogiem.

Przy okazji akcji „Lato z Pupilem” zaplanowaliśmy również zbiórki karmy, zabawek i innych potrzebnych rzeczy dla naszych przyjaciół. Spotkacie nas 12 i 19 lipca przed olsztyńskim hipermarketem Auchan przy ulicy Sikorskiego 2B. Dary trafią do podopiecznych Stowarzyszenia Przygarnij psiaka lub (i) kociaka z Biskupca oraz Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zbożnem koło Morąga.

Na słuchaczy, którzy wesprą naszą akcję czekają upominki od Radia Olsztyn.
Bądźcie z nami!

Fot. Przemysław Getka

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w video, Polskie Radio Olsztyn
Krzysztof Dowgierd: Przeprowadzimy skomplikowaną operację polegającą na rekonstrukcji małżowiny usznej

Lekarze ze szpitala dziecięcego w Olsztynie przeprowadzą całkowitą rekonstrukcję ucha pacjenta - mówił w Porannych pytaniach doktor nauk medycznych Krzysztof Dowgierd, ordynator i kierownik Centrum Wad...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV