Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pomóżmy Wojtkowi Włodarczykowi

rakieta tenisowa na korcie

Na olsztyńskim Starym Mieście trwa zbiórka pieniędzy na rzecz Wojciecha Włodarczyka pod hasłem: „Sportowca nie zatrzymasz – pomóżmy Wojtkowi”.

Organizator wielu tenisowych turniejów międzynarodowych na Warmii i Mazurach miał we wrześniu groźny wypadek samochodowy. Teraz czeka go długa i kosztowna rehabilitacja – mówi dyrektorka Biura Sportu i Rekreacji olsztyńskiego Urzędu Miasta Alicja Patalon:

00:00 / 00:00

Ale nie tylko na Warmińskim Jarmarku Świątecznym będą zbierane pieniądze na rzecz Wojciecha Włodarczyka. Również w sobotę od 10:00 w Aquasferze będzie można wrzucać datki do puszek. – Wtedy rozpocznie się także specjalna aukcja przedmiotów związanych z tenisem oraz karykatur tenisistów – wyjaśnia Mirosław Umbras prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisowego:

00:00 / 00:00

Karykatury tenisistów będzie można oglądać również 16 grudnia w Urzędzie Miasta przy sali sesyjnej. Zwieńczeniem akcji będzie Mikołajkowe Show Sportowe, które odbędzie się 13 stycznia w Hali Urania. (P.Świniarski/as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w włodarczyk
Diablo pobiegł ulicami Bartoszyc

Już po raz ósmy w Bartoszycach odbył się tzw. "Bieg z Gwiazdą". Tym razem wspólnie z mieszkańcami miasta pobiegł polski bokser Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Na zawodników,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV