JUTRO: 7 °C pogoda jutro

Porażka koszykarek KKS Olsztyn

Koszykarki KKS. Fot. Łukasz Węglewski

Koszykarki KKSu Olsztyn po raz kolejny w tym roku przegrywają na wyjeździe.

Po ostatniej, sensacyjnej wygranej na własnym parkiecie z liderem pierwszej ligi SMSem PZkosz Łomianki 80:74, dziś olsztynianki uległy zespołowi, który zajmuje 5 miejsce w tabeli – Grot Mobilis Pabianice 64:70.

Trener KKSu, Tomasz Sztąberski wyjaśnia, że decydujący wpływ na wynik spotkania miała przede wszystkim pierwsza kwarta

Zawodniczki Grotu zaczęły od górnego C, wygrywając pierwszą kwartę 19:9.  Druga kwarta już była lepsza, ale końcówka nie była nasza. W przerwie w szatni ostro porozmawialiśmy. Po przerwie zaczęliśmy nieźle, odjechaliśmy na 4 oczka. Jednak przegraliśmy 6 punktami. Myślami już jesteśmy przy niedzielnym meczu z Łomiankami II. Myślę, że będzie lepiej – powiedział trener.

00:00 / 00:00

(kpias/as)

Więcej w KKS, koszykarki
Olsztyńskie koszykarki pokonały lidera z Łomianek!

- Niemożliwe stało się rzeczywistością. - tak skomentował wygraną swoich podopiecznych trener Tomasz Sztąberski. Koszykarki KKS-u Olsztyn na własnym parkiecie ograły lidera pierwszej ligi SMS PZkosz...