Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dzisiaj (13 lipca) zostało podpisane porozumienie pomiędzy dotychczasowymi akcjonariuszami spółki Stomil S.A. a nowym inwestorem strategicznym.

Dokument pozwoli na sprzedaż akcji spółki będących w posiadaniu gminy Olsztyn spółce należącej do Michała Brańskiego (na zdjęciu w studiu Radia Olsztyn). Porozumienie dookreśliło warunki przystąpienia nowego inwestora do spółki oraz dalsze zaangażowanie gminy w rozwój klubu.

Sprzedaż akcji spółki jest uwarunkowana zgodą rady miasta, która zbierze się w tym celu na nadzwyczajnej sesji  w poniedziałek, 15 lipca.

00:00 / 00:00

Autor: Ł.Węglewski za Urząd Miasta Olsztyna

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn
Wysoka wygrana Stomilu Olsztyn w sparingu. „Nie popadamy w hurraoptymizm”

Piłkarze Stomilu Olsztyn w kolejnym sparingu wygrali 4:1 z Wigrami Suwałki. W trzeciej minucie bramkę strzelił Rafał Remisz. W dziewiętnastej minucie na 2:0 podwyższył były zawodnik...