Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Poznaliśmy kolejne „Kobiety z charakterem”. Laureatki plebiscytu wybrano w sześciu kategoriach

Fot. K. Grabowska

Jest kilka słów, które je określają – talent, otwartość, uniwersalność, rozmach i służenie innym. W Olsztynie doceniono kolejne „Kobiety z charakterem”.

Plebiscyt Warmińsko – Mazurskiego Stowarzyszenia Forum Kobiet odbył się po raz dwunasty. Tytuł przyznano m.in Katarzynie Orzechowskiej, która od dzieciństwa choruje na genetyczną chorobę oczu, przez którą traci wzrok. Nie przeszkodziło jej to jednak wywalczyć czterech złotych, trzech srebrnych i dwóch brązowych medali w strzelaniu z broni pneumatycznej podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Polski:

00:00 / 00:00

Kolejna laureatka to Edyta Markowicz – dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 12, która poza pracą zawodową prowadzi scholę dziecięcą. Jest też pełnomocnikiem wojewody warmińsko-mazurskiego ds. rodziny. Jak mówiła, to co robi oparte jest o wartości wyniesione z rodzinnego domu:

00:00 / 00:00

Wśród tegorocznych laureatek są też właścicielka Snails Garden Mariola Piłat – Skalmowska, doktor Mariola Turek – Stępień, Agata Trzcianowska z Michelin Polska i dyrygentka Agata Wilińska.

Fot. K. Grabowska

 

Autor: K. Grabowska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Edyta Markowicz, Agata Wilińska, kobiety z charakterem, Katarzyna Orzechowska, Mariola Piłat- Skalmowska, doktor Mariola Turek-Stępień
Mamy pomysł na rozwiązanie problemów komunikacyjnych w mieście – przekonywali kandydaci PiS na radnych Olsztyna

Na Zatorzu w kulminacyjnym momencie piątkowych korków odbyła się konferencja prasowa kandydatów PiS na radnych Olsztyna. Krzysztof Narwojsz, kandydujący właśnie m.in. z Zatorza przekonywał, że ma...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV