Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Poznaliśmy laureatów konkursu „Nie hejtuję – w czasie podróżuję”

Nie hejtuję – w czasie podróżuję

Znamy laureatów wojewódzkiego konkursu artystycznego „Nie hejtuję – w czasie podróżuję”. To część projektu „Poznaj swoją tożsamość. Dziedzictwo kulturowe – drogą do przeciwdziałania przyczynom przestępczości”.

Jego celem było pokazanie uczniom w regionie alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego poza „siecią” oraz uświadomienie im jak łatwo złamać prawo i skrzywdzić innych.

Pierwsze miejsce wśród klas 4-6 zdobył Igor Załęski z Marcinkowa, w grupie klas 7-8 i trzeciej gimnazjum – Agnieszka Jakubiak ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy, a w grupie licea i technika – Klaudia Kośnik z Katolickiego Liceum im. Jana Pawła II w Biskupcu.

Dzisiaj w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbywają się warsztaty dla pedagogów i rodziców na temat cyberprzemocy, cyberprzestępczości i dziedzictwa kulturowego. Projekt pod patronatem Kuratora Oświaty w Olsztynie realizowała Fundacja DAJNA. Współfinansowany jest przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sieć, konkurs, cyberprzestępczość, wolny czas
Tysiące biletów na bezpłatną podróż po Europie. Do jutra 18-latkowe mają szansę wygrać przygodę życia

Jeszcze do wtorku 11 grudnia młodzież urodzona w 2000 roku ma szanse wygrać bilety na podróże po Europie. Jutro kończy się konkurs Komisji Europejskiej DiscoverEU. To...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV