Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Poznaliśmy urzędy przyjazne przedsiębiorcom

Wyróżnienie odbiera Joanna Bryl zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego w Elblągu. Fot. A. Podbielska

Urzędy Skarbowe z Elbląga, Braniewa i Giżycka nagrodzone certyfikatem „Urzędu przyjaznego przedsiębiorcy”.

Właściciele firm oczekują pozytywnego nastawienia do swojej działalności. Z takim podejściem spotkali się w Urzędzie Skarbowym w Elblągu. Jak powiedziała zastępca naczelnika Joanna Bryl, wszystko jest w rękach pracowników – to życzliwość, profesjonalizm i zaangażowanie.

00:00 / 00:00

Celem konkursu jest ocieplenie relacji między administracją podatkową a przedsiębiorcą – wyjaśnia kanclerz olsztyńskiej loży Biznes Centre Club Wiesław Łubiński. – Po 14 latach od zorganizowania pierwszej edycji plebiscytu mogę powiedzieć, że urzędy są przyjazne. Przestajemy się bać wizyty. Kiedy pojawiają się wątpliwości dzwonimy do dyrektora lub naczelnika i szukamy porady. Oni bardzo chętnie nam pomagają.

00:00 / 00:00

Pracownicy administracji skarbowej organizują szkolenia, dostosowują sale obsługi do potrzeb klienta. – Myślę, że to wszystko idzie w dobrym kierunku. Jesteśmy już dobrzy, ale będziemy pracować nad tym, żeby wzmacniać naszą pozycję – dodała Iwona Smolińska pełniąca obowiązki dyrektora Izby Skarbowej w Olsztynie

Posłuchaj relacji Agnieszki Podbielskiej

Ogólnopolski konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” organizowany jest przez Ministerstwo Finansów i Business Centre Club. W jego 14. edycji Urzędy Skarbowe z Warmii i Mazur oceniło prawie 5 tysięcy przedsiębiorców.

 

(apod/kos)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w urząd, konkurs, Urząd Skarbowy, plebiscyt, przedsiębiorcy
Zespół We All Eat Clouds nie wszedł przebojem na antenę

Znamy rozstrzygnięcia w ogólnopolskim konkursie Przebojem na antenę, gdzie startował zespół z Olsztyna reprezentując naszą rozgłośnie. Do Hajnówki przyjechało 13 zespołów z całego kraju, które reprezentowały...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV