Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pracownik może porozmawiać z potencjalnym pracodawcą. W Elblągu trwają Targi Pracy i Edukacji

Fot. Pixabay.com

Wiosenną edycję Targów Pracy i Edukacji w Elblągu  zorganizowało Centrum Pracy i Edukacji OHP, Powiatowy Urząd Pracy i władze miasta. 

Swoje oferty prezentuje kilkudziesięciu  pracodawców i instytucji zajmujących się oświatą. Także szkoły, które już zaczynają rekrutację na następny rok szkolny. Ta otwarta formuła bardzo się sprawdza, bo najlepszy jest kontakt bezpośredni – uważa Paweł Kowszyński, zastępca komendanta wojewódzkiego OHP.

00:00 / 00:00

Obie edycje targów – wiosenna i jesienna cieszą się dużym zainteresowaniem, osoby bezrobotne lub szukające nowej pracy mają w czym wybierać – dodaje Iwona Radej, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu.

00:00 / 00:00

Elbląskie wiosenne Targi Pracy i Edukacji potrwają do godziny 15.00. Obywają się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy alei Grunwaldzkiej 135.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Podbielska

Więcej w Paweł Kowszyński, OHP, powiatowy urząd pracy, Iwona Radej, targi pracy i edukacji
W Hiszpanii doskonalili umiejętności. Przyszli fryzjerzy, piekarze, cukiernicy i elektromechanicy pracowali i poznawali tamtejsze realia

30 uczniów ze szkół branżowych z Elbląga i Pasłęka wróciło ze stażu w Hiszpanii. Młodzież wyjechała na praktyki zawodowe z europejskiego Programu Erasmus. Przyszli piekarze-cukiernicy, elekromechanicy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV