Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prawie sto firm ubiega się o „Żagle Warmii i Mazur”. Najlepsi odbiorą nagrody podczas gali w Olsztynie

W Olsztynie zostaną dziś nagrodzone najlepsze przedsiębiorstwa, produkty, usługi oraz projekty promocyjne w województwie warmińsko-mazurskim.

Wyróżnione będzie także stosowanie tzw. dobrych praktyk zarówno wobec pracowników czy kontrahentów. Galę „Żagli Warmii i Mazur”zaplanowano w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej.

W tym roku o laur ubiega się blisko 100 przedsiębiorstw. Wyróżnienia i statuetki zostaną wręczone w kategoriach: Przedsiębiorstwo odpowiedzialne Społecznie oraz Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur.

Z kolei wyróżnienia w kategorii „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości”, za poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników, trafią do przedstawicieli przedsiębiorstw, organizacji publicznych i edukacyjnych.

Piątkowe uroczystości uświetni koncert muzyki filmowej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie pod batutą Piotra Sułkowskiego. Początek o godzinie 17.

Autor: B.Gajlewska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w biznes, przedsiębiorczość, pracownik, pracodawca
Za nielegalne zatrudnienie Ukraińców odpowie przed sądem

Strażnicy graniczni z Barcian skontrolowali przedsiębiorstwo, w którym pracodawca zatrudnił sześciu obywateli Ukrainy. Okazało się, że obcokrajowcy pracują niezgodnie z prawem. niezgodnie z przepisami. Funkcjonariusze skierują...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV