Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Premiera „Cichej nocy” w wykonaniu Polskiego Radia Olsztyn i siatkarzy Indykpolu AZS

fot. A.Socha

Na ten moment czekaliśmy niemal tak bardzo, jak na pojawienie się pierwszej, wigilijnej gwiazdy 🙂 Dziś premiera wspólnej produkcji pracowników Polskiego Radia Olsztyn i siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn. Kolędę „Cicha noc” będzie można codziennie usłyszeć na naszej antenie.

W muzycznym studiu naszej rozgłośni nagraliśmy „Cichą noc” i wspólny teledysk. Kolędę w swoich językach zaśpiewali Ezequiel Palacios z Argentyny, Hidde Boswinkel z Holandii i Jan Hadrava z Czech.

Aranżację muzyczną przygotował Walentyn Kurżew. Podkład muzyczny wykonała młodzież Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie. Na saksofonie zagrali Anna Witkiewicz i Jakub Zarzeczny, na puzonie Stanisław Dołgań i Piotr Fieducik, na trąbce Adam Chromy, a na gitarze – Michał Ciepliński. Zdjęciami i montażem teledysku zajął się Mariusz Kowalczyk.

Kolęda nie powstałaby bez wsparcia dzieci naszych dziennikarzy: Marysi Zarembie, Karolinie Zarembie, Kai Malewskiej oraz Poli Piedziewicz i Antkowi Piedziewicz. W rolę renifera wcielił się natomiast pies Muzyk.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkarze, Indykpol AZS Olsztyn, Polskie Radio Olsztyn
Siatkarze Indykpolu AZS w nowej roli… zaśpiewali z nami „Cichą noc”

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn, dziennikarze Polskiego Radia Olsztyn spotkali się w studiu muzycznym naszej rozgłośni. Efektem tego spotkania było nagranie kolędy "Cicha noc" i teledysku do...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV