Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prestiżowa nagroda dla Hotelu Krasicki

Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim otrzymał prestiżową międzynarodową nagrodę World Luxury Hotel Award

Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, jako pierwszy w Polsce, otrzymał prestiżową międzynarodową nagrodę World Luxury Hotel Award. Uroczysta gala odbyła się w Tajlandii.

Taka nagroda przyznawana jest od 2007 roku hotelom, które spełniają najwyższe standardy. W tym roku rywalizowało o nią ponad tysiąc hoteli i pensjonatów z całego świata. Międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców spośród obiektów, które w internetowym plebiscycie otrzymały najwięcej głosów.

Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim mieści się w odrestaurowanym historycznym przedzamczu. Dawniej była to siedziba biskupów warmińskich. Remont zakończył się w maju 2011 roku. Od tego czasu hotel gościł ponad 36 tysięcy osób. (kan/bsc)

W Tajlandii przedstawiciele Hotelu Krasicki odebrali prestiżową międzynarodową nagrodę World Luxury Hotel Award

Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, jako pierwszy w Polsce, otrzymał prestiżową międzynarodową nagrodę World Luxury Hotel Award

Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Lidzbark Warmiński, nagroda
Pierwsi laureaci nagrody im. Maryny Okęckiej-Bromkowej

Ewa Zdrojkowska - dziennikarka Radia Olsztyn i Włodzimierz Kowalewski - pisarz, współpracownik rozgłośni - zostali laureatami pierwszej edycji nagrody im. Maryny Okęckiej-Bromkowej. Przyznano ją za wybitne...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV