Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prezenty duże i małe, czyli Radio Olsztyn Prezentuje! Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was na święta

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas, w którym szczególnie czuć radość i życzliwość, a serca otwierają się na drugiego człowieka. I my chcemy się z Wami tym podzielić. Dlatego na naszej antenie będziemy rozdawać świąteczne prezenty.

Zapach pierników, ciepło świec i szeleszczący papier – to nieodłączny element świątecznego zamieszania. Poziom ekscytacji sięga zenitu, a rozpakowywanie prezentów jest najmilszą chwilą, którą pamiętamy od dziecka. Radość na Waszych twarzach chcemy wywołać trochę wcześniej, bo już na kilkanaście dni przed Wigilią.

Paczki od świętego Mikołaja będziemy rozdawać na antenie Radia Olsztyn w Bliższych spotkaniach od 9 do 24 grudnia. Od poniedziałku do soboty w dwóch pasmach – między 9 a 10 oraz między 13 a 14. Słuchajcie nas uważnie i wysyłajcie SMS-y pod numer 608 58 58 00. Będziemy się łączyć ze zwycięzcami i wspólnie rozpakujemy podarki.

Co się w nich skrywa? A to już słodka tajemnica świętego Mikołaja 😉

Regulamin konkursu Radio Olsztyn Prezentuje

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Boże Narodzenie, Akcja, prezenty, Radio Olsztyn prezentuje
Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze świątecznego drzewka? Posłuchaj rozmowy

Zaczyna się przedświąteczna gorączka, a tym samym szał na kupowanie choinek. Z tej okazji postanowiliśmy poradzić się specjalisty, na co należy zwracać uwagę przy wyborze drzewka....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV