Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prezes Indykpolu AZS Olsztyn w radzie PLPS

Tomasz Jankowski (prezesa Indykpolu AZS Olsztyn) i Waldemar Mieczkowski (członek zarządu Szynaka Meble S.A.)

Prezes Indykpolu AZS Olsztyn, Tomasz Jankowski jest nową twarzą w nowej Radzie Nadzorczej Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

Członków rady wybierano nową metodą głosowania. Prezes Jankowski otrzymał najwięcej, bo ponad 1700 głosów. Przyznał Polskiemu Radiu Olsztyn, że AZS Olsztyn był jednym z klubów, który zakładał Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej i jego nowa funkcja to niejako powrót do korzeni.

Rada Nadzorcza zgodnie z przepisami kontroluje pracę zarządu, ale – co najważniejsze – wspólnie decydujemy o najważniejszych sprawach w polskiej siatkówce męskiej i żeńskiej. Myślę, że trzeba się cieszyć, że przedstawiciel Indykpolu AZS Olsztyn zasiada w tym gremium, bo dobrze być przy stole, przy którym zapadają najważniejsze decyzje. Mamy swoje pomysły m.in. nad regulaminem ligi i podziałem środków z tytułu praw telewizyjnych. Teraz możemy się w tych sprawach wypowiedzieć.

Posłuchaj rozmowy z Tomaszem Jankowskim

00:00 / 00:00

 

 

 

(kpias)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn, prezes, Tomasz Jankowski
Indykpol wygrał z Espadonem Szczecin 3:1

Choć pierwszy set zakończył się naszą porażką, kolejne trzy partie padły naszym łupem! Wygrywamy 3:1 z Espadonem Szczecin, a statuetkę MVP odebrał Daniel Pliński. Środowe spotkanie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV