Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prezydent Olsztyna spotkał się z jeszcze jednym inwestorem. Czy wiadomo coś nowego w sprawie Stomilu?

Fot. A. Szczepański

Niepewności w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn ciąg dalszy. Tydzień temu w Porannych pytaniach  prezes klubu – Maciej Radkiewicz powiedział, że w ciągu kilku dni powinno się już wyjaśnić, czy klub znajdzie inwestora. Czy pojawiły się konkrety?

Konkretem jest na razie spotkanie prezydenta Olsztyna, Piotra Grzymowicza z kolejnym inwestorem, które odbyło się we wtorek. Jak powiedziała Marta Bartoszewicz, rzeczniczka prasowa prezydenta, jest za wcześnie, aby rozmawiać o konkretnych działaniach. Teraz jest czas na sprawdzanie możliwości finansowych inwestorów oraz ich intencji.

Maciej Radkiewicz z kolei podkreślił, że decyzja leży teraz po stronie miasta i prezydenta Grzymowicza – to miasto jest właścicielem spółki Stomil Olsztyn. Prezes biało-niebieskich zaznaczył jednocześnie, że klub zrobił wszystko, aby przyprowadzić poważnych inwestorów.

Posłuchaj relacji Piotra Świniarskiego

00:00 / 00:00

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w inwestor
Czy Stomil Olsztyn pozyska nowego inwestora? O tym zdecyduje Rada Miasta

W środę o 10 rozpocznie się sesja olsztyńskiej Rady Miasta. Jednym z tematów ma być stanowisko radnych w sprawie pozyskania inwestora, zbycia akcji i wyjścia gminy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV