Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Problem bezdomności zwierząt. „Lato z pupilem” – audycja 4

Budrys

W czwartej audycji „Lato z pupilem” postanowiliśmy zająć się tematem sterylizacji i kastracji. Są to przede wszystkim zabiegi profilaktyczne, ale także ograniczają bezdomność zwierząt.

Zanim jednak przejdziemy do tego, na czym polegają wspomniane zabieg, chcemy przedstawić państwa uwadze Stowarzyszenie „Miasto Dobre dla Zwierząt” w Dobrym Mieście, którego wolontariusze walczą z problemem bezdomności kotów. Prezesem stowarzyszenia jest Julita Zadworna:

00:00 / 00:00

Jedną z wolontariuszek stowarzyszenia jest Magdalena Kowalska-Branczewska. W jej mieszkaniu w Dobrym Mieście mieszka sześć kotów. Postanowiliśmy przybliżyć państwu ich codzienne życie:

O sterylizacji i kastracji opowiada lekarz weterynarii Sylwia Lew-Kojrys:

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

W każdej audycji chcemy polecić do adopcji czekającego na dom psa lub kota. Dziś zwracamy państwa uwagę na dwa koty będące pod opieka Stowarzyszenia „Miasto Dobre dla Zwierząt”.

Budrys na pozór to duży miś, jednak z charakterkiem. Potrafi pomimo wieku ładnie się bawić. Niczym kociak. Lubi być panem domu i w centrum zainteresowania. Uwielbia człowieka, łasi się do pieszczot. Dodatkowo uwielbia spanie na fotelach, kanapach, łóżkach jak każdy domowy mruczek.

Budrys

Mięta to dorosła koteczka o bardzo przyjacielskim usposobieniu. Ceni w życiu spokój i wygodę, ale też jest kochanym mruczkiem. Lubi kanapę i ludzkie dłonie miziające jej delikatne futerko. Jest odrobaczona i zaszczepiona oraz wysterylizowana.

Mięta

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w bezdomność, sterylizacja, lato z pupilem, mięta
Dziś po raz kolejny zbieramy karmę dla zwierząt. Przyłącz się do akcji Lato z Pupilem

Wesprzyj akcję Lato z Pupilem. Dziś zbieramy karmę dla zwierząt przy hipermarkecie Auchan w Olsztynie. Na początku lipca ruszyła akcja Radia Olsztyn Lato z Pupilem. Jej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV