Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przed siatkarzami z Olsztyna – Memoriał Z. Ambroziaka

Przed siatkarzami Indykpolu AZS-u Olsztyn – kolejny sprawdzian formy. Tym razem zagrają w Memoriale Zdzisława Ambroziaka.

Trener Roberto Santilli ma do dyspozycji wszystkich zawodników, choć nie ukrywa, że ci, którzy dojechali najpóźniej, są dalecy od najwyższej dyspozycji.

Zawodnicy, którzy mają za sobą ME, nie grzeszą nadmiarem energii i są po prostu zmęczeni. To normalne po tak długim turnieju. Pracujemy nad poprawą ich kondycji oraz wprowadzaniem ich w zespół.

Jak dodał trener Akademików, potrzeba kliku tygodni, żeby zagraniczni zawodnicy wrócili do optymalnej formy. – Podczas turnieju w Elblągu zespół był bardzo zmęczeni ciężkim treningiem – dodaje szkoleniowiec – Teraz jest już lepiej: zmieniliśmy obciążenia. Myślę, że w Warszawie będzie to zupełnie inaczej wyglądać – kończy Roberto Santilli.

Posłuchaj całej wypowiedzi.

00:00 / 00:00

Na początek Akademicy zmierzą się dziś (piątek) w Piasecznie z GKSem Katowice. Jeśli wygrają, dzień później powalczą w półfinale z kędzierzyńską ZAKSą.

 

M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn, Roberto Santilli
Paweł Woicki o występie Polski na Mistrzostwach Europy w siatkówce

Niemcy i Rosja zagrali w finale siatkarskich Mistrzostw Europy. Polakom nie udało się niestety awansować do ćwierćfinałów, po przegranej w barażach ze Słowenią 0:3. Jak występy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV