Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przed zawodnikami Szczypiorniaka Olsztyn przygotowania do drugiej rundy rozgrywek


– Naszym celem jest dalszy rozwój i pozostanie w czubie tabeli – przyznają zawodnicy Szczypiorniaka Olsztyn. Przypomnijmy, że w drugoligowcu w grudniu było prawdziwe trzęsienie ziemi na ławce trenerskiej.

Młodzi piłkarze ręczni, już bez trenera Daniela Żółtaka, 7 stycznia rozpoczną przygotowania do drugiej rundy rozgrywek. Przypomnijmy, że szkoleniowcem ponownie został Konstanty Targoński.

Jak w starej-nowej drużynie czuje się wychowanek Szczypiorniaka, a później wieloletni kapitan Warmii Energa Olsztyn, Radosław Dzieniszewski?

Dla mnie jest to nowa drużyna, zupełnie nowy skład. Myślę, że się zaaklimatyzowałem. Dogaduję się naprawdę nieźle z chłopakami. Staram się pomóc jak tylko mogę. Wesprzeć w odpowiednim momencie, żeby ujarzmić ich olbrzymi potencjał w odpowiednie tory, żeby nie szło w zbędną pracę czasami. Maja przed sobą niesamowitą przyszłość, mają mega możliwości. Staram się im to wskazać.

00:00 / 00:00

Na boisku zdecydowanie wyróżnia się rozgrywający, Dominik Lewandowski.

Jest to dla nas duży szok. Jesteśmy młodym zespołem. Naprawdę jesteśmy z siebie dumni, bo wygląda to obiecująco. Myślę, że na pewno coś z tego będzie w przyszłości.

00:00 / 00:00

Przypomnijmy, że Szczypiorniak po pierwszej rundzie ma na koncie 21 punktów i zajmuje 4. miejsce w tabeli.

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Konstanty Targoński, Szczypiorniak Olsztyn, Radosław Dzieniszewski
Daniel Żółtak nie przedłużył umowy ze Szczypiorniakiem Olsztyn

Niespodziewana informacja z 2. ligi szczypiornistów. Około godziny 18.00 pojawiła się informacja, że Daniel Żółtak nie przedłużył umowy ze Szczypiorniakiem Olsztyn. Informację tę potwierdził prezes klubu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV