Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przedstawiciele służb mundurowych spotkali się w Olsztynie na wspólnej wigilii. „Za nami wyjątkowy rok”

Fot. KWP Olsztyn

Na co dzień razem stają do najtrudniejszych zadań, dziś spotkali się, żeby złożyć sobie życzenia. Przedstawiciele służb mundurowych spotkali się w Olsztynie.

Gospodarzem była Izba Administracji Skarbowej, która ma za sobą wyjątkowy rok – bo pierwszy, w którym w całości funkcjonowała już Krajowa Administracja Skarbowa – czyli połączone służby podatkowe, celne i skarbowe – mówił jej dyrektor Mariusz Pawłowski.

00:00 / 00:00

W kolejnym roku wśród ważnych nowości będzie m.in. „Twój e-PIT”, który ma uprościć rozliczanie się z fiskusem. W spotkaniu w Olsztynie uczestniczyli też m.in. policjanci i przedstawiciele służby więziennej. Za nimi rok, w którym echem odbiły się walki o podwyżki – mówił mjr. Jarosław Witek rzecznik Służby Więziennej w Olsztynie.

00:00 / 00:00

Braki kadrowe doskwierają wielu służbom, jednak jak zaznaczył mjr. Witek – rzecznik służby więziennej w Olsztynie, w naszym regionie ten problem nie jest jeszcze zbyt duży.

 

Autor: A. Skrago
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wigilia, służby mundurowe, spotkanie, życzenia, Izba Administracji Skarbowej, Mariusz Pawłowski
Jakie potrawy powinny znaleźć się na wigilijnym stole?

Od wieków w Polsce najważniejszym momentem Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia jest uroczysta wieczerza. Zgodnie z polską tradycją tego magicznego dnia na stole nakrytym białym obrusem...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV