Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przedstawicielka sponsora w Radzie Nadzorczej Stomilu. Co to oznacza?

Od lewej: M.Borkowski, J.Niedzielska i P.Grzymowicz. Fot. P.Piekutowski (Stomil Olsztyn)

To był wyjątkowo bogaty w informacje dzień dla kibiców Stomilu Olsztyn. Najpierw klub zakontraktował dwóch obrońców, a później – ogłosił ważną informację związaną z głównym sponsorem.

Jak poinformował nas prezes klubu – Mariusz Borkowski, w skład Rady Nadzorczej spółki akcyjnej Stomil Olsztyn, weszła Joanna Niedzielska – radca prawny głównego sponsora – firmy Budimex.

Oznacza to zacieśnianie współpracy pomiędzy klubem i Budimexem oraz otwarcie drogi do długofalowego rozwoju „Dumy Warmii”.

– mówi rzecznik Biało – niebieskich – Aleksander Chodźko.

Klub zakontraktował też dwóch zawodników. Pierwszy, to 27-letni obrońca Tomasz Wełnicki. W rundzie jesiennej występował w rezerwach Legii Warszawa, do których przeszedł ze Stomilu. Jego kontrakt będzie ważny do 30 czerwca 2019 roku.

T.Wełnicki. Fot. Stomil Olsztyn

Kolejnym graczem, który wzmocni olsztyńską drużynę, jest utalentowany Remigiusz Szywacz. Lewy obrońca został wypożyczony z GKS-u Tychy. 22-latek od końca stycznia przebywał na testach w Stomilu. Teraz – olsztyński klub miał prawo jego pierwokupu.

R.Szywacz. Fot. Stomil Olsztyn

M.Świniarski / stomilolsztyn.com

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn, Budimex, Tomasz Wełnicki, Aleksander Chodźko, Joanna Niedzielska
Sparingi, sparingi… Piłkarska wiosna coraz bliżej

To był kolejny weekend pod znakiem sparingów. Warmińsko - mazurskie zespoły z III i IV ligi wkraczają w decydującą fazę przygotowań. STOMIL OLSZTYN Piłkarze I-ligowego Stomilu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV