DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Przegrana tenisistów Morlin Ostróda w pierwszym meczu w tym roku. Jak wypadnie Dekorglass Działdowo?

Tenisiści stołowi Morlin Ostróda w meczu 12. kolejki Superligi wczoraj przegrali u siebie z Kolpingiem Frac Jarosław 1:3.

– Ulegliśmy mocnemu przeciwnikowi. Zrewanżowali się nam za przegraną z początku sezonu. Jedyny mecz wygrał nasz Kanadyjczyk Zhen Wang. Pokonał w czterech setach Anglika Paula Drinkhalla – wyjaśnia trener Morlin, Tomasz Krzeszewski

00:00 / 00:00

Po przerwie do gry wracają jutro tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo. Obecnie są na pierwszym miejscu w tabeli.

Na inaugurację roku działdowianie zagrają u siebie z AZS-em Politechniką Rzeszów. Co o ligowych rozgrywkach sądzi trener działdowian, Piotr Kołaciński?

Początek meczu Dekorglass Działdowo – AZS Politechnika Rzeszów o 18:00. Natomiast w niedzielę (28 stycznia) działdowianie zagrają – również u siebie z Palmiarnią Zielona Góra, a Morliny Ostróda zmierzą się na wyjeździe ze Spójnią Warszawa.

Autor/redakcja: K. Piasecka

Więcej w tenis stołowy, Tomasz Krzeszewski, Morliny Ostróda, Kolping Frac Jarosław
Po przerwie tenisiści stołowi z Warmii i Mazur szykują się do rundy rewanżowej Superligi

Po pierwszej części ligowego sezonu na szczycie tabeli jest Dekorglass Działdowo, a Morliny Ostróda uplasowały się w środku stawki - na siódmym miejscu. W najbliższą środę...