JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Przegrany dreszczowiec z gdańszczankami

Koszykówka

To był istny dreszczowiec niestety bez happy-endu w wykonaniu koszykarek KKS-u Olsztyn.

Olsztynianki podejmowały we własnej hali AZS Gdańsk. Po czterech kwartach był remis 72:72. Pierwsza część dogrywki skończyła się… także remisem 81:81, natomiast po drugich pięciu minutach to Akademiczki z Gdańska cieszyły się ze zwycięstwa 88:87.

14 punktów dla KKS-u zdobyła w dzisiejszym meczu Dominika Spittal, która dziękowała kibicom za wsparcie.

00:00 / 00:00

Dla gdańszczanek 13 punktów rzuciła… 39-letnia skrzydłowa – Agnieszka Golemska.

(rozmawiał Piotr Świniarski)

KKS Olsztyn – AZS Uniwersytet Gdański 87:88 (26:16, 21:26, 18:16, 7:14, d.(1) 9:9, d(2) 6:7)
KKS Olsztyn: Karina Różyńska (21 pkt.), Amelia Wełnicka, Joanna Markiewicz (18), Natalia Żukowska (8), Jolanta Wichłacz, Iwona Polak (17), Aleksandra Mońko, Anna Todys (2), Ksenia Zajączkowska (7), Dominika Spittal (14).

(pświn/łw)

Więcej w koszykówka, KKS
Pewna wygrana koszykarek KKS-u w Gdyni

Na cztery kolejki przed końcem sezonu, koszykarki KKS-u Olsztyn zapewniły sobie piąte miejsce w pierwszej lidze. Stało się tak dzięki wczorajszemu zwycięstwu w Gdyni z miejscowym...