Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przemek Lenart: muzyka łagodzi obyczaje

Przemek Lenart / fot. G.Kasjaniuk

SzakuneC – Muzyczna Scena Warmii i Mazur.  Grzegorz Kasjaniuk zaprasza do studia gości  – mieszkańców regionu, którzy opowiadają o swojej twórczości i życiu. Prezentowana jest muzyka  od rocka po poezję śpiewaną. Emitowane są również koncerty zrealizowane w PRO Studio Radia Olsztyn.

W audycji gość: Przemek Lenart, mąż, ojciec, muzyk i event manager. Opowie o sobie i swoim graniu na „basówce” min. w Wodny Patrol, Mocni w Wierze, Czyści Jak Łza, Bartek Zdanowicz, Anet Music i SOLID ROCK – Tribute Dire Straits Band.

Dużo koncertuję i na koncerty, te na które mogę, zabieram synów, żeby nabierali wrażliwości muzycznej. Muzyka, jak wiadomo, łagodzi obyczaje.  Przez to, że czasami ćwiczę w domu, to oni też próbują. Starszy syn Bruno gra na skrzypcach, gra na gitarze, a młodszy Eryk już go podpatruje i też ma małe skrzypeczki.  Bierze już je do ręki i coś tam próbuje grać. Myślę, że jest to dobra opcja dla dzieci, bo wtedy mają zajęcie,  nie siedzą wpatrzeni w telefony i tablety , tylko tworzą już coś fajnego.

Posłuchaj audycji:

Autor:G.Kasjaniuk

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wynajęli studentom nie swoje mieszkanie i zainkasowali 2 tys. zł. Nowy sposób działania oszustów

Młodzi studenci wynajęli ładne mieszkanie w centrum Olsztyna, atutem była kusząco niska cena. Radość trwała  do czasu, gdy do lokalu weszła prawdziwa właścicielka. Dwie studentki i...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV