Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przemysław Małecki przyjedzie do Kętrzyna. Szkoleniowiec reprezentacji Polski poprowadzi zajęcia dla młodych piłkarzy

Fot. granicaketrzyn.pl

Wyjątkowa szansa na trening pod okiem szkoleniowca reprezentacji Polski.

Do Kętrzyna, na zaproszenie klubu Granica, przyjedzie Przemysław Małecki. W piątek poprowadzi zajęcia dla zawodników z roczników 2002 i 2003.  Dzień później wygłosi wykład dla trenerów.

Kluby z regionu mogą zgłaszać najzdolniejszych piłkarzy na zajęcia oraz szkoleniowców na prelekcję. Aby to zrobić, należy wysłać wiadomość na adres granicaketrzyn@wmzpn.pl z imieniem, nazwiskiem, pozycją i datą urodzenia.

Tylko zawodnicy zgłoszeni i potwierdzeni w wiadomości zwrotnej będą mogli uczestniczyć w treningu. Zajęcia odbędą się w piątek 24 maja o godzinie 18, na nowym stadionie w Kętrzynie przy ul. Bydgoskiej 20.

Podobnie należy postępować w przypadku wykładu dla trenerów. Zgłoszenia przyjmowane są pod tym samym adresem. Prelekcja odbędzie się w sobotę 25 maja o godzinie 13 na obiektach MOSIR-u przy ul. Kazimierza Wielkiego 12.

Przemysław Małecki to ustępujący trener reprezentacji Polski U-17. Jego kontrakt kończy się w czerwcu. Wcześniej pracował w kadrze U-16 oraz akademiach Amiki Wronki, Lecha Poznań i Zagłębia Lubin.

 

Redakcja: K. Ośko za http://kksgranicaketrzyn.pl

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Granica Kętrzyn
Zawodnik Granicy Kętrzyn wzmocnił klub z ekstraklasy

Paweł Aleksandrowicz, znany kibicom piłkarskim z gry m.in. w Granicy Kętrzyn i Mrągowii, zadebiutował w weekend w Ekstraklasie. Nie chodzi tu jednak o rozgrywki Lotto Ekstraklasy,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV