Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przesunięto o tydzień zmiany organizacji ruchu na ulicy Partyzantów i przy rondzie Bema w Olsztynie

Drogowcy szykują zjazd z Placu Bema w ulicę Kopernika. Fot. M.Lewiński

Dzisiejszej nocy ulica Partyzantów miała zostać zamknięta na odcinku od ulicy Lanca do Placu Bema. Jak informuje na swojej stronie internetowej Zarząd  Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie wprowadzenie nowej organizacji ruchu zostało przesunięte o tydzień (9/10 lutego).

Możliwy będzie jedynie dojazd do posesji. Jednocześnie drogowcy wprowadzili  jednokierunkowy przejazd z ronda Bema w ulicę Kopernika przy budynku starostwa.

Zmiany mają choć trochę rozładować korki na Kętrzyńskiego – powiedział Radiu Olsztyn Paweł Pliszka z Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu.

00:00 / 00:00

Tymczasowy objazd z ronda Bema w kierunku 1 Maja prowadzić będzie ulicami: Kopernika, Mickiewicz i Lanca. Natomiast, aby dotrzeć z ulicy 1 Maja do ronda Bema trzeba będzie pojechać ulicami: Lanca, Mickiewicza, Kościuszki, Kętrzyńskiego.

ZDZiT tłumaczy przesuniecie wprowadzenia nowej tymczasowej organizacji ruchu na Partyzantów i pl. Bema prognozowanymi na przyszły tydzień niskimi temperaturami.

 

Autor: M.Lewiński
Redakcja: BSChromy

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, Partyzantów, plac Bema
Nauka na dwie zmiany. Szkoły podstawowe w południowych dzielnicach Olsztyna są przeciążone

W południowej części Olsztyna, brakuje szkół podstawowych. Uczniowie chodzą na lekcje w systemie dwuzmianowym. Samorząd próbuje coś z tym zrobić. Na ostatniej sesji rady miasta rozmawiano...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV