Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przyczyny odwołania szefa promocji Olsztyna

Olsztyn promuje się „pruską babą”

Brak nowych pomysłów i spójności w strategii promocyjnej – to główne zarzuty kierowane przez specjalistów pod adresem byłego już dyrektora wydziału Kultury, Promocji i Turystyki w olsztyńskim ratuszu.

Marek Ciesielski przestał pełnić tę funkcję po dwóch latach. Prezydent nie przedłużył z nim umowy. Zdaniem Krzysztofa Mikundy z jednej z olsztyńskich agencji reklamowych, promocyjny przekaz był wyjątkowo chaotyczny, a według Wojciecha Szalkiewicza – od lat zajmującego się marketingiem – były już dyrektor nie miał pomysłu przewodniego na promocję Olsztyna.

Marek Ciesielski uważa jednak, że udało mu się zrobić dużo dla promocji, kultury i turystyki w mieście. Jak powiedziała Radiu Olsztyn rzeczniczka magistratu – Aneta Szpaderska – o nieprzedłużeniu umowy zadecydowało podsumowanie efektów dwóch lat pracy byłego już dyrektora.

Konkurs na nowego szefa wydziału Kultury, Promocji i Turystyki w olsztyńskim ratuszu ma zostać ogłoszony jeszcze w tym miesiącu. Marek Ciesielski pełnił stanowisko od lutego 2012 roku. Zastąpił na nim Macieja Rytczaka.

To nie jedyne „promocyjne” zmiany w olsztyńskich urzędach. Posadę szefa wydziału promocji w olsztyńskim starostwie powiatowym stracił również Mariusz Kwas. (M.Świniarski/as)

Relacja Macieja Świniarskiego:

00:00 / 00:00

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sąd chce ekspertyzy w sprawie schroniska

Komplikuje się sprawa orzeczenia, które ma wydać elbląski sąd w sprawie nadmiernego hałasu w schronisku dla bezdomnych zwierząt przy ul. Królewieckiej. Pozew przeciwko władzom miasta złożył...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV