Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przytuliska dla zwierząt

Fot. Pixabay.com

Dziś audycja „Cztery łapy” poświęcona jest wyjątkowym miejscom, bardzo często zapomnianym. Miejscom, którymi mało ludzi na co dzień się interesuje.

Są to przytuliska dla bezdomnych zwierząt. Są to azyle, w których mieszka o wiele mniejsza liczba zwierząt niż w schronisku, jednak wbrew pozorom potrzebują bardzo dużo wsparcia i pomocy, ale okazuje się, że przede wszystkim zrozumienia lokalnych społeczności.

Dziś odwiedzamy Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łukcie pod Morągiem. Oprowadzi nas opiekunka azylu – Beata Olszewska oraz wolontariuszki pani Edyta i jej córka Hania.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

W naszym cotygodniowym cyklu polecamy państwa uwadze wszystkie psy, które zamieszkują Przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Łukcie. Znajdują się na zdjęciu.

Autor: M.Szczygło
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, psy, schronisko, zwierzęta, adopcja
Czy w Olsztynie powstanie grzebowisko dla zwierząt? Część mieszkańców chce stworzenia takiego miejsca z budżetu obywatelskiego

Jest szansa na zorganizowanie w Olsztynie cmentarza dla zwierząt. Do Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego wpłynął taki projekt. Mimo wielkiego zapotrzebowania na taką inwestycję, miasto od kilku tematu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV