Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Radcy prawni do usług

Radca prawny może pomóc w niemal każdej sprawie.
Fot. www.bezpieczniej.kirp.pl

Radcowie prawni zachęcają do częstego kontaktu z nimi. Właśnie rozpoczyna się „Ogólnopolska akcja promocji zawodu radcy prawnego”.

Wymyślona przez Krajową Izbę Radców Prawnych akcja zareklamuje też radców z Warmii i Mazur. Wielkie billboardy, spoty na wyświetlaczach przy przystankach autobusowych i ulotki z kontaktami i adresami prawników pojawią się w największych miastach województwa.

Mecenas Michał Korwek, dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, uważa, że kontakt z prawnikami może pomóc w rozwiązaniu wielu życiowych problemów:

00:00 / 00:00

Radca prawny może reprezentować nas przed urzędem, sądami i trybunałami europejskimi, udzielić porady prawnej, sporządzić opinię prawną, pismo procesowe i być doradcą w sprawach wymagających posiadania wiedzy prawniczej

Poradniki, które pomogą w załatwieniu spraw w urzędach i sądach, znaleźć można na stronie internetowej www.bezpieczniej.kirp.pl   (mlew/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w prawo
Pytanie konkursowe na wtorek 26.02.2013

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Nagrody czekają Od poniedziałku do piątku każdą audycję premierową Europy Obywateli o godzinie 7.45 kończy konkurs z pytaniem ze znajomości Unii Europejskiej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV